BURSA TEST ve ANALİZ LABORATUVARI

DOĞRU...HIZLI...GÜVENİLİR...

Bursa Teknik Üniversitesi Teknopark A.Ş. ile TÜBİTAK BUTAL Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İlgilendikleri alanda işbirliği yaparak, Ar-Ge ve yenilik kapasitelerini artırmak, ülkenin insan ve araştırma kaynaklarını verimli şekilde kullanmak ve bir sinerji oluşturarak Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliğine katkı sağlamak amacıyla, Bursa Teknik Üniversitesi Teknopark A.Ş. ile TÜBİTAK BUTAL Müdürlüğü arasında “İşbirliği Protokolü" 11 Nisan 2022 tarihinde TÜBİTAK BUTAL'de imzalandı.

TÜBİTAK BUTAL yerleşkesinde gerçekleşen imza töreninde, Bursa Teknik Üniversitesi Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Ramazan KURT ve TÜBİTAK BUTAL Müdürü Sedat AKTAŞ’ın iyi niyet konuşmalarının ardından imzalar atıldı.

Bursa Teknik Üniversitesi Teknopark A.Ş. Genel Müdürü, Yetkilileri ve TÜBİTAK BUTAL Müdürü ve Çalışanlarının katılımlarıyla imzalanan protokol kapsamında; ortaklaşa yürütülecek Ar-Ge projeleri, ulusal/uluslararası kongre, sempozyum, çalıştay vb. bilimsel faaliyetler ve tanıtım faaliyetleri ile kültürel ve toplumsal konulardaki faaliyetlerde, karşılıklı olarak azami desteğin sağlanması hedeflenmektedir.

İmza töreni, Bursateknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Ramazan KURT’a TÜBİTAK BUTAL Müdürü Sedat AKTAŞ tarafından plaket verilmesi ile sona erdi.

Fotoğraflar

11.04.2022