BURSA TEST ve ANALİZ LABORATUVARI

DOĞRU...HIZLI...GÜVENİLİR...

TÜBİTAK BUTAL Paydaş Değerlendirme ve Ödül Töreni

Paydaşlarını temel değerlerinden biri olarak gören ve ileriye yönelik planlarında paydaş memnuniyetini temel alan  TÜBİTAK BUTAL; paydaş değerlendirme ve ödül törenini 27 Aralık 2017 tarihinde Almira Otel'de gerçekleştirdi.

Bursa Valisi Sn. İzzettin KÜÇÜK, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sn. İlker Murat AR, TÜBİTAK Bursa Test ve Analiz Laboratuvarı (BUTAL) Müdürü Sn. Sedat AKTAŞ’ın açılış konuşmaları ile başlayan törende; Bursa ilimizdeki ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen Hayalimdeki Laboratuvar konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize verilen ödüller ile birlikte, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi ve BOSCH Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne 2017 yılında TÜBİTAK BUTAL’dan en fazla hizmet alan kuruluşlar olarak Paydaş Özel Ödülü verildi.

Kamu ve özel sektör kuruluşlarının yöneticileri ile resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler, velileri ve öğretmenlerinin katılımı ile bu yıl ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi düşünülen Paydaş Değerlendirme ve Ödül Töreni büyük ilgi ile karşılandı.

Fotoğraflar

29.12.2017