BURSA TEST ve ANALİZ LABORATUVARI

DOĞRU...HIZLI...GÜVENİLİR...

TÜBİTAK BUTAL Tarafından Düzenlenen Resim Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

TÜBİTAK BUTAL tarafından Bursa’daki ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen ”Benim Laboratuvarım” konulu resim yarışmasında, ödüller sahiplerini buldu.

TÜBİTAK BUTAL Yerleşkesinde 17 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen tören, TÜBİTAK BUTAL Müdürü Sn. Sedat AKTAŞ’ ın açılış ve karşılama konuşması ile başladı.

Bursa Vali Yardımcısı Sn. Dr. Yusuf Gökhan YOLCU, Bursa İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sn. Mustafa KAHYA, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. M. Muharrem TÜFEKÇİ, Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Suat TOPAL, Öğrenciler, veliler, danışman öğretmenleri ve okul müdürlerinin katılım sağladığı ödül töreninde; resim yarışmasında dereceye girenlere birincilik ödülü olarak Dizüstü Bilgisayar, ikincilik ödülü olarak Katlanabilir Bisiklet ve üçüncülük ödülü olarak da Akıllı Saat ve madalyaları ile birlikte, Danışman öğretmenleri ve okullarına plaketleri, 2024 yılı TÜBİTAK BUTAL Masa Takviminde yer alacak şekilde resim sahibi öğrencilerimize de özel ödül olarak TÜBİTAK Popüler Bilim Kitaplarından verildi.

Fotoğraflar

18.05.2023